Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: delete
fi: poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Save
fi: Tallenna

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Key
fi: Avain

en: update
fi: päivitä
