Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Key
fil: Susi
