Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Save
gl: Gardar

en: Events
gl: Eventos

en: Key
gl: Clave

en: update
gl: actualización
