Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: Save
hr: Spremi

en: Key
hr: Ključ

en: update
hr: ažuriraj
