Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Save
hu: Mentés

en: Events
hu: Események

en: Key
hu: Kulcs

en: update
hu: frissítés

en: Endpoint
hu: Végpont
