Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: delete
id: hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: Save
id: Simpan

en: Events
id: Acara

en: Key
id: Kunci
