Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: delete
is: eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Save
is: Vista

en: Events
is: Viðburðir
