Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: delete
it: elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: Save
it: Salva

en: Key
it: Chiave

en: update
it: aggiorna
