Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Save
jv: Simpen

en: Key
jv: Kunci
