Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Key
ka: გასაღები

en: update
ka: განახლება
