Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Save
kk: Сақтау

en: update
kk: жанарту
