Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Key
km: សំខាន់

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ
