Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ
