Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Key
ku: کلیل

en: update
ku: نوێبکەوە
