Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Save
lt: Saugoti

en: Events
lt: Įvykiai

en: Key
lt: Raktas

en: update
lt: atnaujinti
