Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: delete
no: slett

en: Actions
no: Handlinger

en: Description
no: Beskrivelse

en: Save
no: Lagre

en: Events
no: Hendelser

en: Key
no: Nøkkel

en: update
no: oppdater
