Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: Events
nl: Evenementen

en: Key
nl: Sleutel

en: update
nl: bijwerken
