Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: delete
nn: slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Save
nn: Lagre

en: update
nn: oppdater
