Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Save
oc: Enregistrar

en: Events
oc: Eveniments

en: Key
oc: Clau

en: update
oc: metre a jorn
