Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
