Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: Save
pl: Zapisz

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Key
pl: Klucz

en: update
pl: aktualizacja
