Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Description
pt: Descrição

en: Save
pt: Salvar

en: Events
pt: Eventos

en: Key
pt: Chave

en: update
pt: atualizar
