Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Save
ru: Сохранить

en: Events
ru: Мероприятия

en: Key
ru: Ключ

en: update
ru: обновить
