Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Save
sk: Uložiť

en: Events
sk: Udalosti

en: Key
sk: Kľúč

en: update
sk: aktualizácia
