Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Save
sl: Shrani

en: Key
sl: Ključ

en: update
sl: posodobi
