Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Save
sq: Ruaj

en: update
sq: u përditësua
