Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: delete
sv: radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Save
sv: Spara

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Key
sv: Nyckel

en: update
sv: uppdatera
