Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Save
ta: சேமி

en: Key
ta: சாவி

en: update
ta: நிகழ்நிலை
