Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Save
th: บันทึก

en: Key
th: คีย์

en: update
th: อัปเดต
