Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: delete
tr: sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Save
tr: Kaydet

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Key
tr: Anahtar

en: update
tr: güncelle

en: Endpoint
tr: Uç nokta
