Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Save
uk: Зберегти

en: Events
uk: Події

en: Key
uk: Ключ

en: update
uk: оновити

en: Endpoint
uk: Кінцева точка
