Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Actions
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Save
vi: Lưu

en: Events
vi: Sự kiện

en: Key
vi: Khóa

en: update
vi: cập nhật
