Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Key
bo: གནད་ཚིག
