Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Save
cs: Uložit

en: Events
cs: Události

en: Key
cs: Klíč

en: update
cs: aktualizovat
