Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Save
de: Speichern

en: Events
de: Veranstaltungen

en: Key
de: Schlüssel

en: update
de: Aktualisieren

en: Endpoint
de: Endpunkt
