Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: توضیحات

en: Save
fa: ذخیره

en: Events
fa: رویدادها

en: Key
fa: کلید

en: update
fa: به‌روزرسانی
