Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Save
gu: સાચવો

en: Key
gu: ચાવી
