Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Save
he: שמירה

en: Events
he: אירועים

en: Key
he: מפתח

en: update
he: עידכון
