Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: Save
ja: 保存

en: Events
ja: イベント

en: Key
ja: キー

en: update
ja: 更新
