Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Events
lv: Notikumi

en: Key
lv: Atslēga

en: update
lv: atjauninājums
