Mandrill Webhooks (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Save
ro: Salvare

en: Events
ro: Evenimente

en: Key
ro: Cheie

en: update
ro: actualizare
