Manifest user lists (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
hy: Մեքենայի ընթեռնելի անվանումը կարող է պարունակել միայն փոքրատառ տառեր, թվեր, եւ ընդգծում:

en: Delete IP address
hy: Ջնջել IP հասցեն
