Manifest user lists (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: Roles
ka: როლები

en: Other
ka: სხვა

en: Display title
ka: სათაურის ჩვენება

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
ka: კომპიუტერისათვის აღქმადი სახელწოდება უნდა შედგებოდეს მხოლოდ ლათინური ნუსხური ასოებისგან, ციფრებისა და ქვედა ტირეებისგან.

en: Delete IP address
ka: IP მისამართის წაშლა
