Manifest user lists (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Add
lv: Pievienot

en: Roles
lv: Lomas

en: Other
lv: Citi

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.
