Manifest user lists (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Add
mn: Нэмэх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
mn: Машинд уншигдах нэр нь зөвхөн жижиг үсэг, тоо болон доогуур зурааснаас бүтнэ.
