Manifest user lists (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Other
my: အခြား
