Manifest user lists (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
