Manifest user lists (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Add
tr: Ekle

en: Roles
tr: Roller

en: Other
tr: Diğer

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Machine name
tr: Makine adı

en: User roles
tr: Kullanıcı rolleri

en: IP addresses
tr: IP adresleri

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
tr: Makine okunabilir isim yalnızca küçük harf, rakam ve alt çizgi içerebilir.

en: Delete IP address
tr: IP adresini sil
