Manifest user lists (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Roles
cs: Role

en: Other
cs: Jiné

en: Display title
cs: Zobrazit nadpis

en: Machine name
cs: Strojový název

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: IP addresses
cs: IP adresy

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: Delete IP address
cs: Vymazat IP adresu
