Manifest user lists (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Roles
da: Roller

en: Other
da: Anden

en: Display title
da: Display titel

en: Machine name
da: Internt navn

en: User roles
da: Brugerroller

en: IP addresses
da: IP adresser

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
da: Det maskinlæsbare navn kan kun indeholde små bogstaver, understregninger og tal.

en: Delete IP address
da: Slet IP-adresse
